2026-03-31
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | AMS499KP07-0 |
| Przekątna | 5.0" |
| Typ panelu | AM-OLED, OLED |
| Rozdzielczość | 1080(RG/BG)×1920, FHD 360PPI |
| Format pikseli | Diamond Pixels |
| Aktywny obszar | 62.1(W)×110.4(H) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 66.5(H)×140.8(V)×1.51(D) mm |
| Wykończenie | Antyodciskowe |
| Jasność | 390 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 100:1 (typ.) (TM) |
| Kierunek patrzenia | Symetria |
| Czas reakcji | - |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | - |
| Obsługiwane kolory | 16.7M 103%NTSC |
| Źródło światła | własne |
| Waga | - |
| Przeznaczenie | Telefon komórkowy |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Panel dotykowy | PCAP, I²C |
| Typ interfejsu | MIPI (4 linie danych), złącze 40 pinów |
| Zasilanie | 1.8/3.0V (typ.)(VDD/VCI) |
| Warunki środowiskowe | Temperatura pracy: -20 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 70 °C |