2026-04-10
| Marka | Samsung |
| Model P/N | AMS499KP05 |
| Rozmiar przekątny | 5.0" |
| Rodzaj paneli | AM-OLED, OLED |
| Rozstrzygnięcie | 1080 ((RG/BG) ×1920, FHD 360PPI |
| Format pikseli | Diamentowe piksele |
| Obszar aktywny | 62.1 ((W) × 110.4 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Światłość | - |
| Wskaźnik kontrastu | 100000: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (typ) ((CR≥10) |
| Odpowiedź | - |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | - |
| Głębokość koloru | 16.7M |
| Podświetlenie | samodzielnie |
| Masę | - |
| Używane do: | Telefon komórkowy |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | PCAP |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -30 ~ 70 °C Temperatura pracy: -20 ~ 60 °C |