2026-04-02
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | AMS480CZ14-0 |
| Przekątna | 4,8" |
| Typ panelu | AM-OLED, Zespół |
| Rozdzielczość | 720(RG/BG)×1280, WXGA 249PPI |
| Format pikseli | RG/BG PenTile |
| Aktywny obszar | 59,76(S)×106,24(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 64,8(S)×137,2(W)×1,5(G) |
| Jasność | 350 (typ.)(cd/m²) |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (typ.)(CR≥10) |
| Dobre widzenie pod kątem | Symetria |
| Głębia kolorów | 16,7 mln 100% NTSC |
| Masa | - |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Wykończenie | Utwardzona powłoka |
| Współczynnik kontrastu | 3400 : 1 (min.) (TM) |
| Tryb pracy | - |
| Czas reakcji | - |
| Podświetlenie | własne |
| Zastosowanie | Telefon komórkowy |
| Ekran dotykowy | PCAP, I²C |
| Typ sygnału | MIPI (4 linie danych), złącze 40 pinów |
| Napięcie zasilania | 1,8/3,0/3,8V (typ.)(VDD3/VCI/VBAT) |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -30 ~ 70 °C Temperatura pracy: -20 ~ 60 °C |