2026-03-26
| Marka | Samsung |
| Model P/N | AMS480CZ01-0 |
| Rozmiar przekątny | 4.8" |
| Rodzaj paneli | AM-OLED, montaż |
| Rozstrzygnięcie | 720 ((RG/BG) × 1280, WXGA 249PPI |
| Format pikseli | RG/BG PenTile |
| Obszar aktywny | 59.76 ((W) × 106.24 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 64.8 ((W) × 137.2 ((H) mm |
| Jasność | 350 cd/m2 (typ.) |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (typ) ((CR≥10) |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 100% NTSC |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga | - |
| Powierzchnia | Twarda powłoka |
| Wskaźnik kontrastu | 34001 (min.) (TM) |
| Tryb wyświetlania | - |
| Czas reakcji | - |
| Rodzaj światła | samodzielnie |
| Ekran dotykowy | PCAP, I2C |
| Zastosowanie | Telefon komórkowy |
| Interfejs sygnału | MIPI (4 pasy danych), 40 pinów |
| Napięcie wejściowe | 1.8/3.0/3.8V (typ.) ((VDD3/VCI/VBAT) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 70 °C |