2026-03-27
| Marka | Samsung |
| Model P/N | AMS397GE66 |
| Rozmiar przekątny | 4.0" |
| Rodzaj paneli | AM-OLED, montaż |
| Rozstrzygnięcie | 480 ((RGB) × 800, WVGA 235PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 51.84 ((W) × 86.4 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | - |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (min.) ((CR≥10) |
| Tryb działania | - |
| Wsparcie koloru | 16.7M |
| Źródło światła | samodzielnie |
| Waga | - |
| Zaprojektowane do: | Telefon komórkowy |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | PCAP |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 70 °C |