2026-03-13
| Marka | Samsung |
| Model P/N | AMS300FW01 |
| Rozmiar przekątny | 3.0" |
| Rodzaj paneli | AM-OLED, OLED, pełny moduł |
| Rozstrzygnięcie | 240 ((RGB) × 432, WQVGA 165PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 36.96 ((W) × 66.3 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 40.76 ((W) × 74.44 ((H) × 0.88 ((D) mm |
| Powierzchnia | - |
| Jasność | 300 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 100001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | - |
| Tryb wyświetlania | - |
| Najlepszy widok na | - |
| Czas reakcji | 0.05 (maks.) ((Tr+Td) |
| Wyświetlanie kolorów | 262K 73%NTSC |
| Rodzaj światła | samodzielnie, 20K godzin |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| System sterowania | Wbudowany COG S6E63D4 |
| Waga paneli | 8.00g (typ.) |
| Zastosowanie | Telefon komórkowy |
| Interfejs sygnału | RGB równoległy (1 ch, 6-bitowy) + SPI, 49 pinów FPC |
| Napięcie wejściowe | 1.8/2.8V (VDD3/VCI) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -40 ~ 85 °C |