2026-04-16
| Marka | Samsung |
| Model P/N | AMS260DN01 |
| Rozmiar przekątny | 2.6" |
| Rodzaj paneli | AM-OLED, OLED, pełny moduł |
| Rozstrzygnięcie | 240 ((RGB) × 320, QVGA 151PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 40.32 ((W) × 53.76 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 43.2 ((W) ×56.85 ((H) mm |
| Oryginalny Dim. | 49.1 ((H) × 67.3 ((V) × 2.3 ((D) mm |
| Leczenie | - |
| Wyświetlanie kierunku | - |
| Czas reakcji | - |
| Kąt widzenia | - |
| Tryb działania | - |
| Wsparcie koloru | 262K |
| Źródło światła | samodzielnie |
| Waga | 11.0g (typ.) |
| Zaprojektowane do: | Telefon komórkowy |
| Prędkość obrazu | - |
| Panel dotykowy | Bez |
| Szczegóły D-IC | COG Wbudowany S6E63F0 |
| Typ interfejsu | 8-bitowy równoległy, 61 pinówFPC |
| Zasilanie | 1.8/2.8V (typ.) ((VDD3/VCI) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -30 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -40 ~ 80 °C |