2026-03-13
| Marka | Samsung SDI |
| Model P/N | AMS260CM61 |
| Rozmiar przekątny | 2.6" |
| Rodzaj paneli | AM-OLED, OLED, pełny moduł |
| Rozstrzygnięcie | 240 ((RGB) × 320, QVGA 150PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 40.32 ((W) × 54.08 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 43.0(W) ×56.76(H) mm |
| Oryginalny Dim. | 44.7 ((H) × 62.2 ((V) × 2.15 ((D) mm |
| Leczenie | - |
| Światłość | 200 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 100001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | - |
| Kąt widzenia | - |
| Tryb działania | - |
| Wsparcie koloru | 262K 73%NTSC |
| Źródło światła | samodzielnie, 20K godzin |
| Waga | 16.0g (typ.) |
| Zaprojektowane do: | Telefon komórkowy |
| Prędkość obrazu | - |
| Panel dotykowy | Bez |
| Szczegóły D-IC | Wbudowany COG S6E63D3 |
| Typ interfejsu | 8/9/16/18-bitowy równoległy 6800/8080, 6/16/18-bitowy RGB, SPI, 61 pinówFPC |
| Zasilanie | 1.8/2.8V (typ.) ((VDD3/VCI) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -40 ~ 85 °C |