2026-05-13
| Producent | AUO |
| Nazwa modelu | A080XTN01.5 |
| Rozmiar przekątny | 80,0 cala |
| Rodzaj | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Liczba pikseli | 1024 ((RGB) * 768 [XGA] 160PPI |
| Konfiguracja | Wyróżnienie: |
| Rozmiar wyświetlacza | 162.048 * 121,536 mm (H*V) |
| Wielkość zarysu | 183 ((W) × 141 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 1640,65 * 124,14 mm (H*V) |
| Powierzchnia | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 300 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 7001 (typowy) (TM) |
| Czas reakcji | 20/20 (typ.) ((Tr/Td) ms |
| Kąt widzenia | 70/70/65/65 (typ) ((CR≥10) |
| Tryb działania | TN, zazwyczaj biały, przenośny |
| Wsparcie koloru | 262K/16.7M, 50% NTSC |
| Źródło światła | 3S9P WLED, 15K godzin, bez kierowcy |
| Waga | 158.5g (typ.) |
| Typ interfejsu | LVDS (1 ch, 6/8-bit), FPC, 40 pinów |
| Zasilanie | 3.3/11.5/20/-7V (typ.) ((VDD/AVDD/VHG/VGL) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -10 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 70 °C |