2026-04-29
| Marka paneli | AUO |
| Model panelu | A070VW08 V2 |
| Rozmiar panelu | 70,0 cala |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 800*480 ((RGB), WVGA, 133PPI |
| Format pikseli | RGB poziomy pasek |
| Obszar wyświetlania | 152.4 ((W) * 91.44 ((H) mm |
| Obszar widoczny | 154.40 ((W) * 93.44 ((H) mm |
| wymiar fizyczny | 165 ((W) * 104 ((H) * 5.4 ((T) mm |
| Powierzchnia | Mat, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 500 (typowo) |
| Wskaźnik kontrastu | 5001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 65/65/50/60 (typ) ((CR≥10) |
| Czas reakcji | 12/18 (typ.) ((Tr/Td) ms |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M, 50% NTSC |
| Rodzaj światła | 3S11P WLED, 10K godzin, bez kierowcy |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Interfejs sygnału | TTL (1 ch, 8-bitowy) + SPI, 60 pinów, FPC |
| Napięcie wejściowe | 3.3/5/-5/14/-14V (typ.) ((VCC/VDPA/VDNA/VGH/VGL) |
| środowisko pracy | Praca: -20 ~ 70 °C; Przechowywanie: -30 ~ 80 °C |