2026-05-11
| Marka paneli | AUO |
| Nazwa modelu | A070VTN06.4 |
| Rozmiar ekranu | 70,0 cala |
| Rodzaj ekranu | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Rozstrzygnięcie | 800 ((RGB) × 600, SVGA, 134PPI |
| Format pikseli | Trójkąt RGB |
| Rozmiar wyświetlacza | 154.08 ((W) × 85.92 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 164.9 ((W) × 100 ((H) × 5,9 ((D) mm |
| Otwarcie bezelu | 157.1 ((W) ×90.92 ((H) mm |
| Jasność | 500 cd/m2 (typowy) |
| Kontrast | 50001 (typ) (przekaz) |
| Najlepszy kąt | O szóstej |
| Tryb optyczny | TN, zwykle biały wyświetlacz, transmisywny |
| Kąt widzenia | 75/75/55/65 (typ) ((CR≥10) |
| Odpowiedź | 25 (typ.) ((Tr+Td) ms |
| Liczba | 262K/16.7M, 50% NTSC |
| Typ podświetlenia | 3S3P WLED, 50K godzin, bez kierowcy |
| Waga ekranu | 150 ± 15 g |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Zastosowanie | Wyświetlacz przemysłowy / samochodowy |
| Funkcja dotykowa | Nie dotykaj. |
| Interfejs sygnału | 50 pinów RGB równoległy (1 ch, 8-bitowy), FPC |
| Napięcie zasilania | 3.3/10.4/16.0/-6.0V (typ.) ((DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Maksymalny | Temperatura pracy: -30 ~ 85 °C; temperatura przechowywania: -30 ~ 85 °C |