2026-05-15
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | A070VTN06.1 |
| Rozmiar ekranu | 7,0 cali |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 800(RGB)×480, WVGA 134PPI |
| Format pikseli | Pionowe paski RGB |
| Rozmiar wyświetlacza | 154,08 (szer.) × 85,92 (wys.) mm |
| Otwarcie ramki | 157,29 (szer.) × 90,91 (wys.) mm |
| Rozmiar konturu | 166,43 (szer.) × 102,2 (wys.) × 6,6 (gł.) mm |
| Jasność | 1250 cd/m² (min.) |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (typ.) (transmisja) |
| Kąt widzenia | 60/60/40/60 (typ.) (CR≥10) |
| Odpowiedź | 25 (typowo) (Tr+Td) ms |
| Tryb wyświetlania | TN, zwykle biały, przepuszczalny |
| Liczba kolorów | 65 tys |
| Typ podświetlenia | WLED [9S3P], 10 tys. godzin, bez sterownika |
| Masa | do ustalenia |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Używany do | Wyświetlacz przemysłowy/samochodowy |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | 51 pinów Równoległy RGB (1 kanał, 4-bity), FPC |
| Napięcie zasilania | 3,3/11/16/-7 V (typowo) (DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Maksymalna ocena | Temperatura pracy: -20 ~ 70°C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80°C |