2026-05-23
| Marka paneli | AUO |
| Model panelu | A043FTN03.0 |
| Rozmiar panelu | 4.3" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 480 ((RGB) × 272 [WQVGA] 128PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar wyświetlania | 950,04 × 53,856 mm (H × V) |
| Otwarcie bezelu | 1000,8 × 58,76 mm (H × V) |
| Wielkość zarysu | 105.5 × 67,2 mm (H × V × D) |
| Powierzchnia | Mgła (mgła 25%) |
| Jasność | 400 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 400: 1 (typu) [przekaz] |
| Kąt widzenia | 65/65/50/55 ((Typ.))) ((CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Najlepszy widok na | O szóstej |
| Czas reakcji | 15/20 (typ.) ((Tr/Td) ms |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M, 50% NTSC |
| Rodzaj światła | WLED, 10K godzin, bez kierowcy |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Używane do: | Nawigacja przemysłowa / przenośna |
| Waga paneli | 44.0g (typ.) |
| Interfejs sygnału | RGB równoległy (1 ch, 8-bitowy), FPC, 45 pinów |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C |