2026-05-19
| Marka paneli | AUO |
| Model panelu | A030VAN03.0 |
| Rozmiar panelu | 30,0 cala |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 640 ((RGB) * 480 [VGA] 270PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar wyświetlania | 60 * 45 mm (H × V) |
| Wielkość zarysu | 71.4 * 51 * 2,4 mm (H*V*D) |
| Powierzchnia | Odblaskowość 1,5% (maks.) |
| Jasność | 550 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, zazwyczaj czarny wyświetlacz, transmisywny |
| Czas reakcji | 18/18 (typ.) ((Tr/Td) ms |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M, 71% NTSC |
| Rodzaj światła | 5S1P WLED, 10K godzin, bez kierowcy |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Interfejs sygnału | RGB równoległy (1 ch, 8-bitowy) + SPI, FPC, 45 pinów |
| Napięcie wejściowe | 1.8/3.3V (typ.) ((VDDIO/VDD) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -30 ~ 70 °C Temperatura pracy: -10 ~ 60 °C |